1825AC683MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1825AC683MAT3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825AC683MAT3A.pdf2.1825AC683MAT3A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825AC683MAT3A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5200 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825AC683MAT3A.pdf2.1825AC683MAT3A.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 0.068µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1825AC753MAT95
1825AC753MAT95
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 0.075UF 1KV X7R 1825
Σε απόθεμα: 5333 pcs
Κατεβάστε: 1825AC753MAT95.pdf
RFQ
1825AC683KAT9A
1825AC683KAT9A
Σε απόθεμα: 5553 pcs
Κατεβάστε: 1825AC683KAT9A.pdf
RFQ
1825AC683MAT3A\SB
1825AC683MAT3A\SB