1825AC333MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1825AC333MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825AC333MAT1A.pdf2.1825AC333MAT1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825AC333MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94410 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825AC333MAT1A.pdf2.1825AC333MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1825AC333MATME
1825AC333MATME
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Σε απόθεμα: 5911 pcs
Κατεβάστε: 1825AC333MATME.pdf
RFQ
1825AC333MAT1A\SB
1825AC333MAT1A\SB