1825AA472MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1825AA472MAT9A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825AA472MAT9A.pdf2.1825AA472MAT9A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825AA472MAT9A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5092 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825AA472MAT9A.pdf2.1825AA472MAT9A.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 4700pF