1812YC104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1812YC104MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 16V X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812YC104MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812YC104MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 16V X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 266727 pcs Φύλλο δεδομένων 1812YC104MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.040" (1.02mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 0.1µF