1812WA390MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812WA390MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39PF 2.5KV C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812WA390MAT1A.pdf2.1812WA390MAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812WA390MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 39PF 2.5KV C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5276 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812WA390MAT1A.pdf2.1812WA390MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 2500V (2.5kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 39pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 39pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1812WA560JAT1A\SB
1812WA560JAT1A\SB
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 56PF 2.5KV NP0 1812
Σε απόθεμα: 5271 pcs
Κατεβάστε: 1812WA560JAT1A\SB.pdf
RFQ
1812WA390MAT1A\SB
1812WA390MAT1A\SB