1812HC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812HC102MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812HC102MAT1A.pdf2.1812HC102MAT1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812HC102MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137307 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812HC102MAT1A.pdf2.1812HC102MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 478-4732-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose