1812GC331MAT1A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
1812GC331MAT1A\SB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 2KV X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812GC331MAT1A\SB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812GC331MAT1A\SB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 2KV X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4316 pcs Φύλλο δεδομένων 1812GC331MAT1A\SB.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 330pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1812GC331KAT3A
1812GC331KAT3A
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Σε απόθεμα: 5639 pcs
Κατεβάστε: 1812GC331KAT3A.pdf
RFQ
1812GC331KAT3A\SB
1812GC331KAT3A\SB
Σε απόθεμα: 4102 pcs
Κατεβάστε: 1812GC331KAT3A\SB.pdf
RFQ
1812GC331MAT1A
1812GC331MAT1A