1808HA820MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808HA820MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 82PF 3KV NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808HA820MAT1A.pdf2.1808HA820MAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808HA820MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 82PF 3KV NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5018 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808HA820MAT1A.pdf2.1808HA820MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.080" (2.03mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 82pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 82pF