1808GA150MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808GA150MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 15PF 2KV NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808GA150MAT1A.pdf2.1808GA150MAT1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808GA150MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 15PF 2KV NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145206 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808GA150MAT1A.pdf2.1808GA150MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.080" (2.03mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 15pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 15pF εφαρμογές General Purpose