1808CC223MATBE
AVX CorporationAVX Corporation
1808CC223MATBE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 630V X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808CC223MATBE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808CC223MATBE Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 630V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4841 pcs Φύλλο δεδομένων 1808CC223MATBE.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.080" (2.03mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 0.022µF