1210SA101MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1210SA101MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210SA101MAT1A.pdf2.1210SA101MAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210SA101MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4541 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210SA101MAT1A.pdf2.1210SA101MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 1500V (1.5kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.067" (1.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 100pF