12106D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12106D106MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 6.3V X5R 1210
Φύλλα δεδομένων: 12106D106MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 12106D106MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10UF 6.3V X5R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70529 pcs Φύλλο δεδομένων 12106D106MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.110" (2.79mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 478-12268-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 10µF