12101C224MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
12101C224MAT4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.12101C224MAT4A.pdf2.12101C224MAT4A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 12101C224MAT4A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4116 pcs Φύλλο δεδομένων 1.12101C224MAT4A.pdf2.12101C224MAT4A.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.060" (1.52mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.22µF