1206YG274ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206YG274ZAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.27UF 16V Y5V 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.1206YG274ZAT2A.pdf2.1206YG274ZAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206YG274ZAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.27UF 16V Y5V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5379 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1206YG274ZAT2A.pdf2.1206YG274ZAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.037" (0.94mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.27µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.27µF