1206AC561KATME
AVX CorporationAVX Corporation
1206AC561KATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 560PF 1KV X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206AC561KATME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206AC561KATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 560PF 1KV X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4605 pcs Φύλλο δεδομένων 1206AC561KATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.060" (1.52mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 560pF