0805ZC474MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZC474MAT4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 10V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805ZC474MAT4A.pdf2.0805ZC474MAT4A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805ZC474MAT4A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 10V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5064 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805ZC474MAT4A.pdf2.0805ZC474MAT4A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.47µF