08055J3R3ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08055J3R3ABTTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0805
Φύλλα δεδομένων: 08055J3R3ABTTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08055J3R3ABTTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81109 pcs Φύλλο δεδομένων 08055J3R3ABTTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.05pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 478-11912-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.044" (1.13mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 3.3pF Thin Film Capacitor 50V 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 3.3pF