08055A181FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A181FAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 180PF 50V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08055A181FAT2A.pdf2.08055A181FAT2A.pdf3.08055A181FAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08055A181FAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 180PF 50V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.037" (0.94mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 478-10505-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 180pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 180pF