08055A102JAT2M
AVX CorporationAVX Corporation
08055A102JAT2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 50V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08055A102JAT2M.pdf2.08055A102JAT2M.pdf3.08055A102JAT2M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08055A102JAT2M Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 50V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.037" (0.94mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 1000pF