08053K470FBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08053K470FBTTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 47PF 25V 0805
Φύλλα δεδομένων: 08053K470FBTTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08053K470FBTTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 47PF 25V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 101807 pcs Φύλλο δεδομένων 08053K470FBTTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.044" (1.13mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 47pF Thin Film Capacitor 25V 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 47pF