08052C152KAZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C152KAZ2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 200V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08052C152KAZ2A.pdf2.08052C152KAZ2A.pdf3.08052C152KAZ2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
28000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08052C152KAZ2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1500PF 200V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.037" (0.94mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FLEXITERM®
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 1500pF