08051U2R4BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051U2R4BAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.4PF 100V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08051U2R4BAT2A.pdf2.08051U2R4BAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08051U2R4BAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.4PF 100V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 408345 pcs Φύλλο δεδομένων 1.08051U2R4BAT2A.pdf2.08051U2R4BAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.045" (1.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά U
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 2.4pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 2.4pF