08051U121FAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08051U121FAT4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08051U121FAT4A.pdf2.08051U121FAT4A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08051U121FAT4A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 427679 pcs Φύλλο δεδομένων 1.08051U121FAT4A.pdf2.08051U121FAT4A.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.045" (1.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά U
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR
Λεπτομερής περιγραφή 120pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 120pF