08051J2R7ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08051J2R7ABTTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 2.7PF 100V 0805
Φύλλα δεδομένων: 08051J2R7ABTTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08051J2R7ABTTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 2.7PF 100V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 82209 pcs Φύλλο δεδομένων 08051J2R7ABTTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.05pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.044" (1.13mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF Thin Film Capacitor 100V 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 2.7pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
08051J2R2BBTTR\3
08051J2R2BBTTR\3
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP THIN FILM 2.2PF 100V 0805