08051J2R0BAWTR
AVX CorporationAVX Corporation
08051J2R0BAWTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 2PF 100V 0805
Φύλλα δεδομένων: 08051J2R0BAWTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08051J2R0BAWTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 2PF 100V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4876 pcs Φύλλο δεδομένων 08051J2R0BAWTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.1pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Σειρά Accu-F®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.029" (0.73mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 2pF Thin Film Capacitor 100V 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 2pF