08051C821KAT2P
AVX CorporationAVX Corporation
08051C821KAT2P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 100V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.08051C821KAT2P.pdf2.08051C821KAT2P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 08051C821KAT2P Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 820PF 100V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5401 pcs Φύλλο δεδομένων 1.08051C821KAT2P.pdf2.08051C821KAT2P.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.037" (0.94mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 820pF