0612ZD225MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0612ZD225MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 10V X5R 0612
Φύλλα δεδομένων: 1.0612ZD225MAT2A.pdf2.0612ZD225MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0612ZD225MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 10V X5R 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100481 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0612ZD225MAT2A.pdf2.0612ZD225MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.050" (1.27mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0612 (1632 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0612 (1632 Metric)
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Bypass, Decoupling