0603ZC221MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
0603ZC221MAT9A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 10V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603ZC221MAT9A.pdf2.0603ZC221MAT9A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603ZC221MAT9A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 220PF 10V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6032 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603ZC221MAT9A.pdf2.0603ZC221MAT9A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 220pF