0603ZC154MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0603ZC154MAT4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.15UF 10V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603ZC154MAT4A.pdf2.0603ZC154MAT4A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603ZC154MAT4A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 10V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 818746 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603ZC154MAT4A.pdf2.0603ZC154MAT4A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose