0603YA2R7BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YA2R7BAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.7PF 16V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603YA2R7BAT2A.pdf2.0603YA2R7BAT2A.pdf3.0603YA2R7BAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603YA2R7BAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.7PF 16V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 2.7pF