06035JR75PBSTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.75PF 50V 0603
Φύλλα δεδομένων: 06035JR75PBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 06035JR75PBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.75PF 50V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90560 pcs Φύλλο δεδομένων 06035JR75PBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.02pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.029" (0.73mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 0.75pF Thin Film Capacitor 50V 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.75pF