0402ZD475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402ZD475MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.0402ZD475MAT2A.pdf2.0402ZD475MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0402ZD475MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 973524 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0402ZD475MAT2A.pdf2.0402ZD475MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.028" (0.71mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 0402ZD475MAT2A-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose