0402ZD102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402ZD102MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 10V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.0402ZD102MAT2A.pdf2.0402ZD102MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0402ZD102MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 10V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1069272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0402ZD102MAT2A.pdf2.0402ZD102MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.56mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose