04025U6R2CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025U6R2CAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.2PF 50V NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 04025U6R2CAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04025U6R2CAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 6.2PF 50V NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3075912 pcs Φύλλο δεδομένων 04025U6R2CAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά U
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR
Λεπτομερής περιγραφή 6.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 6.2pF