04025C151KA72A
AVX CorporationAVX Corporation
04025C151KA72A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 50V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.04025C151KA72A.pdf2.04025C151KA72A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04025C151KA72A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 150PF 50V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5163 pcs Φύλλο δεδομένων 1.04025C151KA72A.pdf2.04025C151KA72A.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.56mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 150pF