04023K8R2CBWTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023K8R2CBWTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 8.2PF 25V 0402
Φύλλα δεδομένων: 04023K8R2CBWTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04023K8R2CBWTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 8.2PF 25V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4258 pcs Φύλλο δεδομένων 04023K8R2CBWTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.25pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 8.2pF