04023J0R7PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J0R7PBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0402
Φύλλα δεδομένων: 04023J0R7PBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04023J0R7PBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101803 pcs Φύλλο δεδομένων 04023J0R7PBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.02pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 04023J0R7PBSTR-ND
04023J0R7PBSTR/5K
04023J0R7PBSTR\5K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.7pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.7pF