04021J1R2PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021J1R2PBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 1.2PF 100V 0402
Φύλλα δεδομένων: 04021J1R2PBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04021J1R2PBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 1.2PF 100V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 207351 pcs Φύλλο δεδομένων 04021J1R2PBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.02pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 04021J1R2PBSTR/500
04021J1R2PBSTR\500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 1.2pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 1.2pF