04021J0R2ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021J0R2ZBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.2PF 100V 0402
Φύλλα δεδομένων: 04021J0R2ZBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 04021J0R2ZBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.2PF 100V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157488 pcs Φύλλο δεδομένων 04021J0R2ZBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.01pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 04021J0R2ZBSTR/500
04021J0R2ZBSTR\500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.2pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.2pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
04021J0R1ZBSTR
04021J0R1ZBSTR
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP THIN FILM 0.1PF 100V 0402
Σε απόθεμα: 199038 pcs
Κατεβάστε: 04021J0R1ZBSTR.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: DINRAIL BUSBAR NEUTRAL 3X10MM 1M
Κατεβάστε: 0402174.pdf
RFQ
04021J0R7PBSTR
04021J0R7PBSTR
Περιγραφή: CAP THIN FILM 0.7PF 100V 0402
Κατεβάστε: 04021J0R7PBSTR.pdf
Κατασκευαστές: Essentra Components
Περιγραφή: ADJUSTABLE COMPRESSION LH 22X20
Κατεβάστε: 0402129300002.pdf
04021J0R5ZBSTR
04021J0R5ZBSTR
Περιγραφή: CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0402
Κατεβάστε: 04021J0R5ZBSTR.pdf
04021J0R6PBSTR
04021J0R6PBSTR
Περιγραφή: CAP THIN FILM 0.6PF 100V 0402
Κατεβάστε: 04021J0R6PBSTR.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: PEN CONDUCT BUSBAR 6X6MM 1000MM