0306ZC224MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0306ZC224MAT4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306
Φύλλα δεδομένων: 1.0306ZC224MAT4A.pdf2.0306ZC224MAT4A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0306ZC224MAT4A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151005 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0306ZC224MAT4A.pdf2.0306ZC224MAT4A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.024" (0.61mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0306 (0816 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές Bypass, Decoupling