02013J0R8PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02013J0R8PBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0201
Φύλλα δεδομένων: 02013J0R8PBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02013J0R8PBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 242130 pcs Φύλλο δεδομένων 02013J0R8PBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.02pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 02013J0R8PBSTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.011" (0.28mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.8pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 0.8pF