02013J0R3PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02013J0R3PBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0201
Φύλλα δεδομένων: 02013J0R3PBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02013J0R3PBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 278612 pcs Φύλλο δεδομένων 02013J0R3PBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.02pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 02013J0R3PBSTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.011" (0.28mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.3pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 0.3pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02013J0R3PBSTR\500
02013J0R3PBSTR\500
Κατασκευαστές: AVX Corporation