02011J0R1ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02011J0R1ZBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.1PF 100V 0201
Φύλλα δεδομένων: 02011J0R1ZBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02011J0R1ZBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.1PF 100V 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114175 pcs Φύλλο δεδομένων 02011J0R1ZBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.01pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Σειρά Accu-P®
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 478-9713-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.011" (0.28mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.1pF Thin Film Capacitor 100V 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 0.1pF