AW12P7258BLH9M
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 4GB 204 PIN REGISTERED ECC SO-DI
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AW12P7258BLH9M Κατασκευαστής ATP Electronics, Inc.
Περιγραφή 4GB 204 PIN REGISTERED ECC SO-DI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1164 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία / υπόθεση 204-RDIMM
Μέγεθος μνήμης 4GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Memory Module 4GB 204-RDIMM
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AW12P7218BLH9S
AW12P7218BLH9S
Περιγραφή: 4GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI
Σε απόθεμα: 1300 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AW12P7258BLK0M
AW12P7258BLK0M
Σε απόθεμα: 966 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AW150K
AW150K
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 15 OHM 2.5W 10% RADIAL
Κατεβάστε: AW150K.pdf
AW12P7218BLMAMW
AW12P7218BLMAMW
Περιγραφή: WT MODULE 4GB 240 PIN DDR3-1866
Σε απόθεμα: 978 pcs
AW12S
AW12S
Κατασκευαστές: Amphenol Tuchel Electronics
Περιγραφή: CONN PLUG WEDGE 12POS GREEN