AWG28-37/F/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-37/F/300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CBL RIBN 37COND 0.050 MULTI 25'
Φύλλα δεδομένων: AWG28-37/F/300.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWG28-37/F/300 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 3944 pcs Φύλλο δεδομένων AWG28-37/F/300.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση 300V
θωράκιση Unshielded Σειρά AWG
κορδέλα Πλάτος 1.850" (46.99mm) κορδέλα Πάχος 0.035" (0.89mm)
Ακροαματικότητα UL Style 2651 Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Αλλα ονόματα AE37M-25 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 105°C
Αριθμός αγωγοί 37 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 25.0' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Multiple Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Αντίσταση μόνωσης 100 MOhms Πρώτη Μαέστρος Mark -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Flat Ribbon Cable Multiple 37 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
μαέστρος Strand 7 Strands / 36 AWG μαέστρος Υλικό Copper, Tinned