AWG28-24/G/300
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWG28-24/G/300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CBL RIBN 24COND 0.050 GRAY 25'
Φύλλα δεδομένων: AWG28-24/G/300.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWG28-24/G/300 Κατασκευαστής Assmann WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 9253 pcs Φύλλο δεδομένων AWG28-24/G/300.pdf
Τάση 28 AWG Χρήση Unshielded
θωράκιση 25.0' (7.62m) Ασπίδα Τύπος 7 Strands / 36 AWG
Σειρά AWG κορδέλα Πλάτος 0.035" (0.89mm)
επιστροφή Απώλεια Poly-Vinyl Chloride (PVC) Ακροαματικότητα UL Style 2651
Άλλα ονόματα AE24G-25 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 105°C
Αριθμός αγωγοί 0.050" (1.27mm) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AWG28-24/G/300 Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 24
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται Red Αντίσταση μόνωσης 1.200" (30.48mm)
Γένος Flat Cable Πρώτη Μαέστρος Mark 100 MOhms
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή Flat Ribbon Cable Gray 24 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned Περιγραφή CBL RIBN 24COND 0.050 GRAY 25'
τρέχουσα Αξιολόγηση - πυκνωτή ανοχή Gray
βαρέλι Βάθος 300V