AWG28-14/F/300
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWG28-14/F/300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CBL RIBN 14COND 0.050 MULTI 25'
Φύλλα δεδομένων: AWG28-14/F/300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWG28-14/F/300 Κατασκευαστής Assmann WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 6846 pcs Φύλλο δεδομένων AWG28-14/F/300.pdf
Τάση 28 AWG Χρήση Unshielded
θωράκιση 25.0' (7.62m) Ασπίδα Τύπος 7 Strands / 36 AWG
Σειρά AWG κορδέλα Πλάτος 0.035" (0.89mm)
επιστροφή Απώλεια Poly-Vinyl Chloride (PVC) Ακροαματικότητα UL Style 2651
Άλλα ονόματα AE14M-25 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 105°C
Αριθμός αγωγοί 0.050" (1.27mm) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AWG28-14/F/300 Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 14
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται - Αντίσταση μόνωσης 0.700" (17.78mm)
Γένος Flat Cable Πρώτη Μαέστρος Mark 100 MOhms
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή Flat Ribbon Cable Multiple 14 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned Περιγραφή CBL RIBN 14COND 0.050 MULTI 25'
τρέχουσα Αξιολόγηση - πυκνωτή ανοχή Multiple
βαρέλι Βάθος 300V