AWBR-400-02-RT1
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWBR-400-02-RT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος LED CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων: AWBR-400-02-RT1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWBR-400-02-RT1 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή LED CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 288062 pcs Φύλλο δεδομένων AWBR-400-02-RT1.pdf
Gauge Wire 18-20 AWG Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά -
Πίσσα 0.157" (4.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα AE11586TR
AWBR-400-02-RT1-ND
AWBR40002RT1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
στέγαση χρώμα - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή SSL Connector 2 Position Receptacle, Poke-In Wire Board to Cable/Wire 0.157" (4.00mm) Solder
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze