AKSG-200/Z
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN SHUNT 2MM TIN/BLACK
Φύλλα δεδομένων: AKSG-200/Z.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AKSG-200/Z
Αριθμός εξαρτήματος AKSG-200/Z Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SHUNT 2MM TIN/BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 708944 pcs Φύλλο δεδομένων AKSG-200/Z.pdf
Τύπος Open Top Σειρά -
Πίσσα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AKSG-200-Z-BLK-R
AKSG-200-Z-BLK-R-ND
Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 2 (1 x 2)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.196" (4.98mm)
Γένος Female Sockets Λεπτομερής περιγραφή 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.079" (2.00mm) Tin
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin
Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AKSCT-G-BLK
AKSCT-G-BLK
Περιγραφή: JUMPER CLOSED TOP .1" GOLD BLACK
Σε απόθεμα: 5645 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AKSNT-G-RED-R
AKSNT-G-RED-R
Περιγραφή: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM RED
Κατεβάστε: AKSNT-G-RED-R.pdf
RFQ
AKSCT-G-BLU
AKSCT-G-BLU
Περιγραφή: JUMPER CLOSED TOP .1" GOLD BLUE
Κατεβάστε:
AKSNT/G BLACK
AKSNT/G BLACK
Περιγραφή: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK
Κατεβάστε: AKSNT/G BLACK.pdf
AKSG-200/G
AKSG-200/G
Περιγραφή: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK
Κατεβάστε: AKSG-200/G.pdf
AKSCT/Z-BLACK
AKSCT/Z-BLACK
Περιγραφή: CONN SHUNT 2.54MM TIN 6.5MM BLK
Κατεβάστε: AKSCT/Z-BLACK.pdf
AKSNT-Z-RED-R
AKSNT-Z-RED-R
Περιγραφή: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM RED
Κατεβάστε: AKSNT-Z-RED-R.pdf
AKSNT-Z-BLUE-R
AKSNT-Z-BLUE-R
Περιγραφή: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLUE
Κατεβάστε: AKSNT-Z-BLUE-R.pdf
AKSCT/G BLACK
AKSCT/G BLACK
Περιγραφή: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 6.5MM BLK
Κατεβάστε: AKSCT/G BLACK.pdf
AKSNT-Z-BLK
AKSNT-Z-BLK
Περιγραφή: JUMPER OPEN TIN .1" BLACK
Κατεβάστε: AKSNT-Z-BLK.pdf
AKS1202
AKS1202
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: ETHERNT TO SERIAL RS232/RS485 CO
Σε απόθεμα: 196 pcs
Κατεβάστε: AKS1202.pdf
AKSNT-G-BLK
AKSNT-G-BLK
Περιγραφή: JUMPER OPEN TOP .1" GOLD BLACK
Κατεβάστε: AKSNT-G-BLK.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών