AK500/Y-U-2
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AK500/Y-U-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος Y-PWR CORDS 1 PLUG - 2 IEC CONN
Φύλλα δεδομένων: AK500/Y-U-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AK500/Y-U-2
Αριθμός εξαρτήματος AK500/Y-U-2 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 5763 pcs Φύλλο δεδομένων AK500/Y-U-2.pdf
Gauge Wire 18 AWG Αξιολόγηση τάσης 125VAC
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση Unshielded
Σειρά - Αλλα ονόματα AE1120
AK 500/Y-U-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 6.56' (2.00m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 6.56' (2.00m) Power Cord Black NEMA 5-15P To IEC 320-C13 (2) SVT τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
καλώδιο τύπου SVT Χρώμα Black
Εγκρίθηκε Χώρες Canada, United States έγκριση σήματα CSA, UL
2ο Connector IEC 320-C13 (2) 1ο Connector NEMA 5-15P
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AK510-2
AK510-2
Περιγραφή: CABLE SCSI 1 TO SCSI 1 2M
Σε απόθεμα: 5834 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: CABLE SER/PAR INTERFACE 3M
Σε απόθεμα: 5608 pcs
Κατεβάστε: AK508-3.pdf
RFQ
AK500/Y-U
AK500/Y-U
Κατεβάστε: AK500/Y-U.pdf
AK500/U-2
AK500/U-2
Περιγραφή: PWR CORD IEC STRAIGHT-PWR PLUG
Κατεβάστε: AK500/U-2.pdf
Περιγραφή: CABLE SCSI 1 TO SCSI 1 .9M
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CABLE EGA/CGA DB9M-DB15M 1.8M
Περιγραφή: POWER CABLE DISC DRIVE 3.5"
Κατεβάστε: AK520-.2.pdf
AK500/U-3-P
AK500/U-3-P
Περιγραφή: PWR CORD PLUG-FIG 8 DEVICE CONN
Κατεβάστε: AK500/U-3-P.pdf
AK500/U-3
AK500/U-3
Κατεβάστε: AK500/U-3.pdf
Περιγραφή: SERIAL/PARALLEL EXT. CABLE
AK500/U-4
AK500/U-4
Περιγραφή: PWR CORD EXTENSION CABLE IEC-IEC
Κατεβάστε: AK500/U-4.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών